UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wydawac by sie moglo ze 58 lat to sie ma w glowie troche oleju a tu prosze! Nie wiem czy ta kobieta to przeczyta ale mam do niej jedno przeslanie: gdzie swoj rozum zostawilas??? Przez ciebie mogli zginac niewinni ludzie! Nie powinnas wiecej wsiadac za kierownice!