UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten kolega właściciel mieszkania to baran. Policjanci musieli wiedzieć jakie mieszkanie odwiedzają. Było wiadome, że jak zaprzeczy, że nikogo nie ma to Policjanci nie powiedzą: "Aha, to przepraszamy i miłego dnia życzymy". Tylko mimo to wejdą i przeszukają. I że też się nie domyślał, że ukrywanie przestępców jest karalne.

StefanK