UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

5 lat w pudle? Gdzie za nasze podatki będą dostawać wikt, opierunek i się obijać? Karą powinno być pudło, ale na 10 godzin dziennie przymusowa robota w fabryce (najlepiej w HangYang na wtryskarkach) i niech odrabiają to co zniszczyli + zadośćuczynienie. To by była kara i ciężkiej pracy by się nauczyli i uświadomili ile ludzi ich dobytek kosztuje.

StefanK