34
09.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ośmieszaj się. Działanie takie należą do odpowiednich służb, a nie samozwańczych rycerzyków, którzy w TV bzdur się naoglądali i siedzą na różnych portalach... Poza tym, gdzie są rodzice skoro nie mają kontroli nad tym, co dzieciak robi w sieci.
jdjd (2018.05.09)
Śmieszne to te komentarze, nie ważne czy samozwańczy czy nie. Ważne, że działa i że doprowadził do zatrzymania chorego zwyrola.
aniaania... (2018.05.09)

info

9  
  3
Zawsze to o jeden chwast mniej.
(2018.05.09)

info

9  
  1
Kurcze ilu tu obrońców zwyroli.
Elg. (2018.05.09)

info

6  
  3
Tak jak ten Rudy konfident z Blok Ekipy :)
Elblazaninn (2018.05.09)

info

0  
  5
Pedofilom życzę jak najgorzej. Ale podszywanie się pod małe dziewczynki (swoją drogą fajne spędzanie czasu w taką piękną pogodę) na necie aby łapać gości niczym wędkarz rybę na wędkę to też lekkie umysłowe zwichrowanie.
StefanK (2018.05.09)

info

1  
  6
ale on działa z ramienia Niewidzialnej Ręki i zostawia bilecik (młodzi pewnie nie znajo :) )
(2018.05.09)

info

2  
  0
Pedofil łapie pedofilów. Dobre.
(2018.05.09)

info

0  
  3
Zapraszam do grupy na Facebook'u Zjednoczony Elbląg na której prowadzimy ciekawe dyskusję o Naszym mieście i planujemy co zrobić by zmienić Elbląg na jeszcze lepszy :)
Zj (2018.05.09)

info

1  
  1
Podobno za marzenia i chęci karać nie można, Ale gdy żądzą kurduple, prawo jest kurduplowe. Stąpamy śladami Hitlera
(2018.05.09)

info

0  
  4