A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ośmieszaj się. Działanie takie należą do odpowiednich służb, a nie samozwańczych rycerzyków, którzy w TV bzdur się naoglądali i siedzą na różnych portalach... Poza tym, gdzie są rodzice skoro nie mają kontroli nad tym, co dzieciak robi w sieci.
Śmieszne to te komentarze, nie ważne czy samozwańczy czy nie. Ważne, że działa i że doprowadził do zatrzymania chorego zwyrola.
Zawsze to o jeden chwast mniej.
Kurcze ilu tu obrońców zwyroli.
Tak jak ten Rudy konfident z Blok Ekipy :)
Pedofilom życzę jak najgorzej. Ale podszywanie się pod małe dziewczynki (swoją drogą fajne spędzanie czasu w taką piękną pogodę) na necie aby łapać gości niczym wędkarz rybę na wędkę to też lekkie umysłowe zwichrowanie.
ale on działa z ramienia Niewidzialnej Ręki i zostawia bilecik (młodzi pewnie nie znajo :) )
Pedofil łapie pedofilów. Dobre.
Zapraszam do grupy na Facebook'u Zjednoczony Elbląg na której prowadzimy ciekawe dyskusję o Naszym mieście i planujemy co zrobić by zmienić Elbląg na jeszcze lepszy :)
Podobno za marzenia i chęci karać nie można, Ale gdy żądzą kurduple, prawo jest kurduplowe. Stąpamy śladami Hitlera