35
01.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ha torfu full czysty zysk tylko zbierać nie trzeba nadwozic nawózami boli to że Polacy powinni zakłady Torfowy objąć pracownicy danego zakładu a nie z innego państwa i kasę trzepia dla pracowników rodzin dzieci nie mają nic kolonie czy wczasy rodzinne masakra ciężka praca była bardzo sama chodziłam z dziadkami na worków anie czy przykładke ciężka praca a pieniądz słaby
Wnuczka pracownika zakładu torf (2018.05.02)
Super
(2018.05.02)
@jahahahaha- brawo ty jeden poniał aluzju, i czytasz że zrozumieniem-brawo. , ale tacy jak Ty to już tylko niedobitki.
matros (2018.05.02)
@matros - Dwa niedobitki w jednym
(2018.05.02)
ciekawi mnie po co importujemy torf z Kaliningr adu jak u nas należy tylko uruchomic wydobycie midzy Jegłownikiem a Gronowem Elb.
mieszjegł (2018.05.03)

info

0  
  0