UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd ta odwaga jeździć bez uprawnień a do tego pod wpływem alkoholu? Nasuwa mi się tylko jedno, brak należytej ilości patroli w mieście jak i poza nim. Czasami odwaga niektórych kierowców zdumiewa jakby byli kompletnie bezkarni !!!