UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

psychol od wielu miesięcy biega z nożem.policja non stop interweniuje i nic mu nie mogą zrobić bo ma schizofrenię.zatrzymują psychola na 24 i na wolność wypuszczają.musi naprawdę stać się tragedia by w końcu zamknęli go.nie 3 a co najmniej 8 samochodów załatwił w ciągu 2 tyg.no ale artykul o "sukcesie" policji jest :/

Zmartwiony