Znalazł dowód, zameldował się w hotelu i ukradł telewizor
fot. policja
W miniony weekend jeden z elbląskich hoteli podejmował wyjątkowo uciążliwego gościa. 24-latek, który się tam zameldował, zniszczył wyposażenie hotelu i wyniósł 43-calowy telewizor. Następnie sprzedał go w lombardzie. Policjanci zatrzymali podejrzanego i odzyskali skradziony sprzęt. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.