UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jegłownik! To normalka, wszystkie te wioski leżące w pobliżu Jegłownika to tragedia !!! Tylko niestety dzięki obywatelom coś z tego ułamka jest wyłapywanych. No cóż jeszcze dużo roboty dla Policji, aby w końcu na wioskach doprowadzić do jakiegoś porządku a ludzi tam mieszkających do przestrzegania przepisów.