UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie powinno być że może grozić tylko że dostanie dwa lata więzienia, a przez ten czas odsiadki wolontariat z podopiecznymi w hospicjum żeby nauczył się i szanował życie nie tylko swoje, ale przede wszystkim życie innych.