UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jakim trzeba byc czlowiekiem zeby skrzywdzic dziecko zwykla. .nie powiem co majac 17 lat mam dziecko dbam o nie, nawet jesli mialabym miec drugie, dbalabym, a nie zabijala nie udzielila pomocy to nie jest normalne ! ta kobieta powinna odpowiedziec za zabicie, A NIE NIEUMYSLNE I TEN JEJ FACET TEŻ. .KURDE LUDZIE DZIECI NIE MOGA MIEC A TAKA O ZABIJA PRZECIEZ NIEMOWLE JEST BEZBRONNE, ZAMIAST POMOC WYPIELA SIE DU. A DLA MNIE ZAWSZE KRZYWDA DZIECKA = POWINNA BYC SUROWA KARA, PRZEDEWSZYSTKIM BY SIE IM ODECHCIALO KRZYWDZIC DZIECI BEZBRONNE;C SZLAK MNIE TRAFIA. ..

TAKTORASMAMA