UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest winny spowodowania wypadku i kropka. W mysl powyzszej logiki nie powinien ponosic kary takze gdyby zginal ktos dla niego obcy. Ciekawe jak wowczas wygladalyby komentarze. Zginela corka i to jest dramat ruinujacy zycie. Zadna kara nie bedzie dla niego dotkliwsza ale musi byc.

Blurp blurp