UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam,ze ojciec ponosi już wystarczająca karę za to co się stało. Do końca życia będzie nosił brzemię. Zamiar zająć się istotnymi sprawami to grzebienie w sprawach które powinny zostać już dawno zamknięte!

Gościówa