UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jadąc droga 22 widz zawsze drzewo tragedii gdzie zginęła młoda osoba. Tam zaw wsze pala sie znicze -niech to miejsce będzie ostrzeżeniem dla zwolenników szybkiej jazdy i nie przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego, które sa wytycznymi dla kierowców a nie dla policji.
uczestnikdrogi