UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w sadzie za takie cos?? hahaha co za popier. .. kraj, jeszcze nie slyszalem zeby w angli ktos zostal zatrzymany za prxejscie na czerownym, malo tego mozna to robic na oczach policji jesli nic nie jedzie i nie ma problemu, bo skoro nic nie jedzie to po co stac???
djd