UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielka przesada i tyle !!! Nic dziwnego, że obywatele mają złą opinię o policjantach, przecież nie musiał brać i myślę, że wystarczyłoby uprzedzić delikwenta o konsekwencjach takiego postępowania a nie kierować do sądu takiej pierdołki. Nadgorliwość czasami gorsza jest od lenistwa. Czy sądy nie mają innych ważniejszych spraw jak ta właśnie??? Proponuję pani sędzi, aby uniewinniła faceta, żeby nieco utemperować nadgorliwość funkcjonariuszy. Znając życie i sędziów, to raczej człowiek ten nie ma szans z funkcjonariuszami, zresztą napewno na kłamią ile się da, żeby został skazany a oni dostaną punkty za rzekomą solidność.