UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pragnę zauważyć, że zazwyczaj złodzieje zbierają pieniążki na alkohol lub na dopalacze czy narkotyki. Jeszcze chyba nie było artykułu w którym złodziej oznajmił, że potrzebował na jedzenie. Pozbyć się pijaków to może i mniej będzie kradzieży, pozostaną ci pazerni i leniwi nie nadający się do leczenia i będzie można ich z czystym sumieniem osadzić.