UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanawia mnie błyskawiczne tempo załatwienia ewidentnej sprawy przez sąd. Rok potrzebny na sprawę, którą można załatwić w parę minut. Rozumiem, ze trzeba poczekać, czy ofiary wypadku nie mają poważnych obrażeń. Ale że aż rok-w to nikt nie wierzy.

mm263