A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Syf,kiła,hiv i mogiła.Gratulacje dla frustratów którzy korzystają z tego typu usług,to chyba panowie których nikt nie kocha...akt desperacji...
Tam narodził się trans z wąsami
Proszę nie obrażać moja matka tam poznała ojca
@buuzzz - powinny nie dawać du*y, każdy wie co robi. Na złodzieju czapka gore;)
@joolk - gratulacje jaka matka taki syn :)