UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki sens ma to co ta kobieta zrobiła?Co nią kierowało? Jak można wziąć zwierzątko i nie troszczyć się o nie. Niedawno sama zaopiekowałam się dodatkowym pupilem, ale nie wyobrażam sobie, abym mogła je skrzywdzić!!!!Jestem w szoku jak można tak postąpić!Współczuje tym osobom, które zaufały i teraz czytają tak przygnębiający artykuł.

szok