UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdybym miał bezwzględną władzę w tym kraju (jak np. Stalin w ZSRR) to bym nakazał wrzucić ją żywcem w worku do kanału. Jak za Hammurabiego-Oko za oko. Czemu ten zepsuty świat nie wróci do starych dobrych rozwiązań? Precz z tą "poprawnością polityczną", gdzie nawet najwięksi zwyrodnialcy spędzają czas w sanatoriach za nasze podatki.

kkkkkk1