Kradł markowe skarpetki

14
24.10.2017
Kradł markowe skarpetki
fot. policja
Policjanci z Elbląga zatrzymali 26-latka, który ukradł 267 par markowych skarpet o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Mężczyzna wynosił je kartonami przez linię kas dwóch elbląskich marketów. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Policjanci kryminalni zatrzymali wczoraj (23 października) 26-latka z Elbląga, który jest podejrzany o kradzież 267 par markowych skarpet z terenu dwóch elbląskich marketów. Mężczyzna wynosił je kartonami przez linię kas sklepowych. Kradzieże miały miejsce 12 i 14 sierpnia br. przy al. Grunwaldzkiej oraz ul. Grottgera w Elblągu. Został zatrzymany dzięki pracy policjantów operacyjnych. Pomocny był również zabezpieczony zapis monitoringu sklepów. Mężczyzna był wcześniej karany za włamania, kradzieże i rozbój. Grozi mu 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gang Olsena wysiada!
(2017.10.24)

info

17  
  0
Zbrodniczym skarpetożercom mówimy nasze stanowcze robotnicze nie!
(2017.10.24)

info

8  
  0
A mowia ze w elblagu nie ma mafi
(2017.10.24)

info

6  
  0
Miś na miarę naszych możliwości!
Talerzyk (2017.10.24)

info

13  
  0
A mówią że nie ma pracy w Elblągu.
(2017.10.24)
to marek teraz bez skarpet, ło jeny.
vvvvvm (2017.10.24)

info

2  
  0
mam jeszcze skarpetki
Marekx (2017.10.24)

info

1  
  0
Fetyszyk
(2017.10.24)

info

0  
  0
Ochrona przy kasach nie zauważyła że ktoś wynosi całe kartony towaru. To może następnym razem weźmie wózek widłowy i wyjedzie z całą paletą towaru? :D
hhhhhhhhh (2017.10.24)

info

10  
  0
Lech Wałęsa przed laty wiedział co mówi w temacie skarpetek.
kicha (2017.10.24)

info

1  
  1