UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe skąd te jachty przypłyną - pustki były całe lato na Zalewie. .. Mam nadzieję, że i tym razem ten przekop się nie uda. Żeby chociaż jedno uzasadnienie ekonomiczne podano. Barki do Kaliningradu nie potrzebują przekopu, a co z Gdańska do Eb będą wozić??? Długie macki niszczyciela przyrody, Szyszki, aż tu sięgają. Zniszczyć łatwo, jak puszczę, odbudować już trudniej. ..
antyprzekop