UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takich zwyrodnialców chroniących się za "żółtymi papierami" jest dużo. Nie jest też tak, ze do końca nie wiedzą co robią. Ci ludzie czerpią radość z robienia komuś krzywdy. Sprawia im przyjemność uprzykrzanie życia sąsiadom. Czyja się zupełnie bezkarni i korzystają z tego bez skrupułów. Powinni być odizolowywani, ale nie są i niszczą życie wielu niewinnym. Powinno się to w końcu zmienić.