UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chichy-śmichy, a to naprawdę poważna sprawa, bo taki stalker potrafi zabić. W latach 90.taką tragiczną śmierć z rąk stalkera poniosła była Miss Polski. Czasem nawet policja lekceważy doniesienia o nękaniu, bo "widać mocno kocha". Nie kocha, tylko jest świrem. I przed takim należy ludzi chronić, niezależnie od płci, bo stalkerki równie często się zdarzają.
Stopstalkerom