UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ "Nie dość, że pozostałe części eksploatacyjne były w fatalnym stanie, to jeszcze bardzo ryzykował jadąc 153 km/h"@ - No właśnie, typowe wiejskie zachowanie, pomimo, że szrot to gaz musi dotykać podłogi. Na wioskach tak jeżdżą i przekraczanie prędkości jest czymś nagminnym. Szkoda tylko, że policja na wioski tak rzadko zagląda!