UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda tylko, że dopiero jak wjechał w ciężarówkę został wykryty !!! A co robi policja w szczególności w podelbląskich miejscowościach? Odpowiem; - absolutnie nic, wieśniacy jak zap. .. li tak zap. .. ją. mało kto stosuje się do znaków, rolnicy nanoszą błoto na jezdnię, oczywiście nie sprzątając, jednym słowem bajzel a policja jak zawsze nieaktywna. Czasami mam wątpliwości co do wynagradzania policjantów skoro w temacie nic nie robią.