UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po kolizji zapewne już nie prowadził auta. Za tzw. "komuny" milicjanci byli niemal wszędzie. Zdarzało się być kilkakrotnie zatrzymywanym. A teraz? Jak w nic nie walniesz, to jedziesz do celu spokojnie.

sokrates