Wybrany wątek opinii

Na Facebook'u powstała grupa : Zjednoczony Elbląg. Zapraszam do dyskusji na tematy związane z naszym miastem i wspólnego zmieniania go na lepsze.
hfhj (2018.05.07)
@hfhj - Zmienić na lepsze? To trzeba zmienić całe towarzystwo we wszystkich urzędach, Będzie sposobność to zrobić na jesień w wyborach !!!
(2018.05.08)
Powrót do komentarzy