Wybrany wątek opinii

Znam tą kobietę osobiście to jest kobieta spokojna dobra uczynna nie wierzę zeby ona to zrobiła pewnie tak jak zeznaje broniła się !!!
Kimimi (2018.04.11)
Nie prawda baba wredna chamska nieraz miałam z nią zatargi
ww (2018.04.12)
Powrót do komentarzy