Wybrany wątek opinii
Będzie siedział tylko 14 lat bo odebrał komuś ŻYCIE pod wpływem impulsu a nie wcześniej zaplanowanego działania?? A może dlatego, że to nie była młoda osoba tylko staruszka? To jest chore!! Czyli jednak są równi i równiejsi, że życie 40 latka jest więcej warte niż 79 latka !
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
No pewnie, to Ty o tym nie wiedziałeś??? 40 latek płaci składki ZUS , a staruszka już tylko pobiera z ZUSu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1