Wybrany wątek opinii

Stałem w korku pół godziny. Żaden z policjantów nie wpadł na pomysł aby informować kierowców o zamkniętej drodze lub objezdzie
McGywer (2017.10.14)
Zginely dwie mlode dziewczyny a Ty martwisz sie ze stales w korku ..nosz kur..
okidoki (2017.10.14)
Powrót do komentarzy