Wybrany wątek opinii
Stałem w korku pół godziny. Żaden z policjantów nie wpadł na pomysł aby informować kierowców o zamkniętej drodze lub objezdzie
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Zginely dwie mlode dziewczyny a Ty martwisz sie ze stales w korku ..nosz kur..
Do moderacji
Odpowiedz
6
0