Wybrany wątek opinii

Jak takie ekstra BMW, to wiadomo, że Niemiec, albo Rusek, bo nasi to jeżdżą gratami z PRL.
(2017.09.28)
Chyba ty i wpierdzielasz tylko salceson i pasztetową.
Egoniasty (2017.09.29)
Powrót do komentarzy