Wybrany wątek opinii
Jak takie ekstra BMW, to wiadomo, że Niemiec, albo Rusek, bo nasi to jeżdżą gratami z PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Chyba ty i wpierdzielasz tylko salceson i pasztetową.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1