Wybrany wątek opinii
Głupoty klepiesz bo rozliczani są z ilości nałożonych mandatów i statystyk.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
( do poprzednika) - Jak chcesz to mogę Ci wiele przykładów podać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0