Wybrany wątek opinii

Głupoty klepiesz bo rozliczani są z ilości nałożonych mandatów i statystyk.
(2017.09.25)
( do poprzednika) - Jak chcesz to mogę Ci wiele przykładów podać.
(2017.09.25)
Powrót do komentarzy