Wybrany wątek opinii

przestępca --ahhahahahah
ohtapolicja (2017.09.24)
@ohtapolicja - prawo to prawo. .. .. głupie ale prawo!!!!!
(2017.09.24)
@ohtapolicja - Twoim zdaniem gość jest ok, nie zdążył przecież nikogo okaleczyć, bądź zabić. Łapa z gaci gościu.
(2017.09.24)
Powrót do komentarzy