Wybrany wątek opinii

Pracowałem tam w nieistniejącej już niestety szkole podstawowej-cudowne zielone lata. .. .
(2017.09.10)
Pan Kazik ????????????
Były uczeń (2017.09.11)
Ja tez ????
(2019.11.28)
Powrót do komentarzy