Wybrany wątek opinii

osz, kukunia! co za rozmach! łatwo sie wydaje nie swoje pieniądze. Nie można było zaprojektować zwykłego wiaduktu? szybciej, taniej?
(2017.05.17)
Proponuje ELZAMBUD
Elblazanin (2017.05.17)
Powrót do komentarzy