Wybrany wątek opinii

user jechałaś tym audi co stało na poboczu? widziałem jak pomagasz tym z audi. też byłem chwilę po bo jechałem z pasleka
(2017.03.25)
Tak, jechałem srebrnym audi, które stało po prawej.
user1211 (2017.03.26)
Powrót do komentarzy