Wybrany wątek opinii
user jechałaś tym audi co stało na poboczu? widziałem jak pomagasz tym z audi. też byłem chwilę po bo jechałem z pasleka
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Tak, jechałem srebrnym audi, które stało po prawej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0