Wybrany wątek opinii

dobrze jest I bedzie jeszcze lepiej(1:0 )
KIBOLEKALENIEBOLEK (2017.03.25)
@KIBOLEKALENIEBOLEK - 1:0 czy 0:1 ?
(2017.03.25)
Powrót do komentarzy