Wybrany wątek opinii

Jak udało mu się wjechać ul Lubraniecką do Elbląga to tylko redakcja wie ?????
???????????????? (2017.02.27)
@???????????????? - Widocznie musiał wyjeżdżać z pod elbląskiej miejscowości Poprzeczna :D
(2017.02.27)
Powrót do komentarzy