Wybrany wątek opinii
Jak udało mu się wjechać ul Lubraniecką do Elbląga to tylko redakcja wie ?????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@???????????????? - Widocznie musiał wyjeżdżać z pod elbląskiej miejscowości Poprzeczna :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0