Wybrany wątek opinii

szkoda, ze to nie dzieję się w zamechu!tylko amerykanie zacierają ręce!!
EG1 (2017.02.09)
@EG1 - @EG1.A jak dowiesz się za ile sprzedali w latach 90 ZAMECH i na ile lat dostał inwestor zwolnienie z podatku, to dopiero powiesz szkoda że. ..
eg2 (2017.02.10)
Powrót do komentarzy