Wybrany wątek opinii

zima jak zima ale latem to tam wieje patologia wygodniej niz w domu fotele pod klatkami mamusie usadowione w fotelach full wozkow z dziecmi piwa pelne torby ze Mops nie zajmie sie ta patologia codziennie tamtedy przechodze z pracy i obraz jest nedzny co wyrosnie z takich dzieci kolejna patologia
przechodzien (2017.01.19)
To jak ciebie wychowała nędza ? Ups... przykro mi , ze że jesteś gorszy od nich ponieważ nie masz czelność w twarz a jak tak piszesz to jesteś największą pi.. świata
Sprawiedliwa Osoba (2017.01.19)
Powrót do komentarzy