Wybrany wątek opinii
W żabce na słonecznej personel przyłapał faceta co chował za pazuchę towar. Przyjechała Policja ale puścili gościa wolno. Dlaczego? Bo powiedział, że chciał za towar zapłacić mimo wszystko. A więc wychodzi na to, że możecie sobie ludziska chować po kieszeniach towar ze sklepu, gdziekolwiek chcecie. Ważne aby w razie czego powiedzieć, że chciało się za niego zapłacić. Takie prawo
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Stefan24 - Jeżeli zatrzymanie, to tylko poza linią kas. Żadnego sensownego tłumaczenia być nie może.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0