Wybrany wątek opinii

no raczej. .. biednych i bezdomnych nie stać. .. oprócz partycypacji jeszcze wykończenie czyli kolejne 25 tysięcy. .. .zastanówcie się nad komentarzami
biedny (2016.11.04)
Bez przesady, 25 K to chyba przy jakiejś drogiej firmie i w zajebistym standardzie wykończenia. Samemu można na pewno taniej ogarnąć.
Der (2016.11.05)
Powrót do komentarzy