Wybrany wątek opinii
Przynajmniej umieli robic dobre i smaczne wedliny.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
obecni prezesi Wolności czyli Macutkiewicz i Pietraszewski mieli onegdaj uzdrowić sytuację ELMET- no to uzdrowili. .. PORTEL przypomina o wałach finansowych sprzed lat, czy wspomina stare dzieje? No wyrzucić w powietrze dziesiątki milionów w majestacie prawa, tak na spokojnym rozprowadzeniu akcji w latach to "majstersztyk"! Ci sami Sprawdzeni i zasłużeni panowie "od rozprowadzania interesów grupy rządzącej", przejęli Zakłady Wolność, Dobry Samorząd, Przedsiębiorstwo Góra Chrobrego. A niedawno do układanki dołożyli sobie agencję Freedom i "pilnują" elbląskich nieruchomości. Proste prawda. .. 15 lat temu. .. Abecadło biznesu "ELITY" rozkładanie na łopatki spółek do przejęcia dla "GÓRY"!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Ostre chłopaki, Pan Pukin- były prezes wolności- napisał książkę o metodach ich pracy, elblaski kryminalik!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0