Wybrany wątek opinii

Dlaczego nikt za to nie siedzi? To był stary sposób złodziei i zdrajców Polski. Najpierw się ladowalo i inwestowalo w zakład a potem stawialo w stan upadłości, syndyk i sprzedaż za grosze.
(2016.10.22)
Toral Toruń to samo i setki innych. Z 9000 tak zalatwiono 7500 od 1989 roku!!!!!Która to już Targowica ?
(2016.10.22)
Powrót do komentarzy