Wybrany wątek opinii

Fajna sprawa
(2016.09.08)
Niefajna. Gdyby byli tacy innowacyjni i ogólnie super hiper to nie potrzebowaliby dotacji. Ciekawe, jakie są warunki otrzymania tych dotacji i ile później trzeba działalność utrzymać... ;)
Radekkk (2016.09.08)
Powrót do komentarzy