Wybrany wątek opinii
Fajnie że łączy pasję z pomocą dla potrzebujących ;) zastanawia mnie tylko skąd ma na to czas skoro jest na etacie w straży...urlopu tyle na pewno nie ma. Czyżby jeździł na rowerze w godzinach pracy?
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Zamiast wysuwać dziwne insynuacje należałoby najpierw zasięgnąć informacji. Ale bede tak dobra i rozwieje twoje watpliwosci. Funcjonariusz PSP nie jest pracownikiem z rozumieniu Kodeksu Pracy i przepisy Kodeksu nie mają tutaj zastosowania.
Podstawowy wymiar urlopu funkcjonariusza wynosi 26 dni. Poza tym przysługuje mu urlop dodatkowy np. za pracę w szkodliwych warunkach, z tytułu osiągnięcia określonego wieku badz z tytułu stażu pracy. Łączny wymiar dodatkowego urlopu (łącznie z wszystkich tytułów) nie może jednak przekroczyć 13 dni rocznie. Wiec tak, to możliwe że ma tyle urlopu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
moze ma wolne za nadgodziny. .. ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1