Wybrany wątek opinii

Fajnie że łączy pasję z pomocą dla potrzebujących ;) zastanawia mnie tylko skąd ma na to czas skoro jest na etacie w straży...urlopu tyle na pewno nie ma. Czyżby jeździł na rowerze w godzinach pracy?
DziwnyTenKraj (2016.09.01)
Zamiast wysuwać dziwne insynuacje należałoby najpierw zasięgnąć informacji. Ale bede tak dobra i rozwieje twoje watpliwosci. Funcjonariusz PSP nie jest pracownikiem z rozumieniu Kodeksu Pracy i przepisy Kodeksu nie mają tutaj zastosowania. Podstawowy wymiar urlopu funkcjonariusza wynosi 26 dni. Poza tym przysługuje mu urlop dodatkowy np. za pracę w szkodliwych warunkach, z tytułu osiągnięcia określonego wieku badz z tytułu stażu pracy. Łączny wymiar dodatkowego urlopu (łącznie z wszystkich tytułów) nie może jednak przekroczyć 13 dni rocznie. Wiec tak, to możliwe że ma tyle urlopu.
(2016.09.01)
moze ma wolne za nadgodziny. .. ?
dawid... (2016.09.01)
Powrót do komentarzy