Wybrany wątek opinii
Brawo należy promować zdrowe wzorce a nie sodomę i gomorę !
Do moderacji
Odpowiedz
18
28
Tamten pan z reklamówką ze zdjęcia promuje Carrefour. Mam rozumieć, że to jest zdrowe wzorce. A co jest Sodomą i Gomorą? Niech ja zgadnę: Biedronka? Jesteście żałośni…
Do moderacji
Odpowiedz
11
5