Wybrany wątek opinii

Brawo należy promować zdrowe wzorce a nie sodomę i gomorę !
(2016.05.15)
Tamten pan z reklamówką ze zdjęcia promuje Carrefour. Mam rozumieć, że to jest zdrowe wzorce. A co jest Sodomą i Gomorą? Niech ja zgadnę: Biedronka? Jesteście żałośni…
Ciekawski (2016.05.15)
Powrót do komentarzy