Wybrany wątek opinii

spust głupiś jaqk but. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie pod warunkiem że jest sprawca żeby miał z kogo ściągnąć a tu jak widać ludzie byli niewinni.
(2016.05.04)
gdyby byli niewinni nie podpisywaliby oświadczeń :P
Spust_krokodyla (2016.05.04)
Przecież się przyznał, że żył z krzywdy ludzkiej - taka gnida.
(2016.05.05)
Powrót do komentarzy